Vakfımızın Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Kıymetli Ustamız Süleyman Özdil Oldu.

Vakfımızın Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Kıymetli Ustamız Süleyman Özdil Oldu. post thumbnail

Geçtiğimiz hafta yapılan, vakfımızın olağan Yönetim Kurulu toplantısında yönetim kurulu başkanımız Barbaros Ceylan Bey’in yeni başkan adayı olarak gösterdiği Süleyman Özdil Bey oybirliği ile başkan seçildi. 

2012 yılında vakfımızın kuruluşundan bugüne kadar Yönetim Kurulu başkanlığı vazifesini Sayın Barbaros Ceylan Ağabey’imiz deruhte etmiştir. Lakin, her defasında vakfımızın başkanlık vazifesinin bir sembol isim gibi tek kişinin üzerinde kalmasının kuruluş felsefemize uygun olmadığını da şerh düşmüştür. 

Geçtiğimiz hafta yapılan, vakfımızın olağan Yönetim Kurulu toplantısında yukarıdaki husus vakfımızın Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Ceylan Bey tarafından tekrar gündeme getirildi. Konu, vakıf YK üyeleri tarafından müzakere edildi ve Barbaros Bey’in gerekçe gösterdiği “Kalıcı Kültür Oluşturmak” sebebi kuvvetle kabul gördü ve yeni başkanlık seçimine geçildi. Barbaros Bey’in yeni başkan adayı olarak gösterdiği Süleyman Özdil Bey oybirliği ile başkan seçildi. Barbaros Bey YK üyesi olarak vakıf içerisinde yönettiği diğer vazifeleri yürütmeye devam edecektir. 

Birçoğumuzun üstadı olarak, bugüne kadar uzun bir süre taşıdığı ve hepimize örnek olarak,  titizlikle ve hassasiyetle yürüttüğü başkanlık vazifesinden dolayı kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. 

Vazifeyi yeni devralan Süleyman Özdil Bey’e de yeni vazifesinde Allah’tan muvaffakiyet temenni ederiz.

Kıymetli büyüklerimizin bu anlamlı günde sosyal mesafe kurallarını gözetmelerinin yanı sıra Türk usulü maske takma teknikleri üzerine yaptıkları denemeler de objektiflerden kaçmadı. 

Kategoriler: